LOGO
kuchnia

Kuchnie na wymiar

Projekt ma znaczenie

Dla stworzenia funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni istotne znaczenie ma stworzenie dobrego planu zagospodarowania. Tworzymy kuchnie na wymiar idealnie dostosowane do panujących warunków lokalowych. Uwzględniamy w naszych założeniach elementy stałe i miejsca przyłączy mediów. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiednio rozmieścić poszczególne komponent, a także wykorzystać istniejące stałe fragmenty do zwiększenia użyteczności. Kreatywne podejście zapewnia stworzenie aranżacji umożliwiającej swobodne przygotowywanie posiłków. W miarę możliwość staramy się także wygospodarować przestrzeń do spożywania przygotowywanych potraw w obrębie kuchni.

Wymarzone wnętrze

Zwracamy uwagę nie tylko na funkcjonalną warstwę naszego projektu. Troszczymy się o przygotowanie projektu, który będzie odznaczał się także estetyką. Dysponujemy rozbudowanym wyborem elementów – pod kątem wymiarów oraz wyglądu. Nasi Klienci mogą zdecydować się na fronty o odmiennej kolorystyce i utrzymane w innych stylu wzornictwa. Jesteśmy w stanie przygotować dzięki temu nowoczesne, jak i klasyczne meble na zamówienie. W ten sposób pragniemy tworzyć przestrzeń wymarzoną, dokładnie odpowiadającą indywidualnym preferencjom.

Profesjonalna realizacja

Działamy głównie na terenie Poznania, jednak przyjmujemy zlecenia także od Klientów z innych regionów Wielkopolski. Osobom zdecydowanym na współpracę zapewniamy specjalistyczną pomoc już od pierwszego kontaktu aż do ostatecznej realizacji usługi. Zabiegamy o maksymalne skrócenie czasu między pracami projektowymi a właściwym wykonaniem, mając na względzie wysoką jakość mebli oraz określony budżet.

Galeria realizacji

P1080295
Więcej realizacji..
©miQel | Garder Poznań