LOGO
szafa wnękowa

Szafy wnękowe

Wykonujemy szafy wnękowe, które w praktyczny sposób pozwolą zagospodarować trudną do wykorzystania wolną przestrzeń. Zajmujemy się przygotowaniem odpowiednich konstrukcji dla klientów indywidualnych oraz firm i instytucji z terenu Poznania. Z naszymi usługami chętnie wychodzimy naprzeciw potrzeb Klientów z innych obszarów Wielkopolski. Zabiegamy o to, aby przygotowane przez nas meble na wymiar rozwiązywały w skuteczny sposób i definitywnie problemy z niepraktycznymi wnękami. Przestrzeń nieużytkową zamieniamy w praktyczne garderoby. Nasze usługi charakteryzuje elastyczność, dzięki czemu na pewno dopasujemy odpowiedni wygląd do charakteru i stylu pomieszczenia, w którym szafa się znajdzie.

Idealne rozwiązanie

Projektując meble na wymiar dajemy naszym Klientom możliwość pozyskania rozwiązania idealnie odpowiadającego osobistym preferencjom. Posiadamy bardzo rozbudowany asortyment materiałów, z których mogą powstać poszczególne elementy – poczynając od półek, a kończąc na frontach. Stosujemy tradycyjne i nowoczesne rozwiązania techniczne, jak np. drzwi uchylane lub przesuwane. Dostosowujemy także układ wnętrza do indywidualnych potrzeb. Wprowadzamy odpowiednią ilość półek, także szuflad, oraz drążków na wieszaki. Zapewniamy także montaż mebli na zamówienie.

Atuty szaf wnękowych

Nasze produkty to sprytne rozwiązanie dla każdego pomieszczenia. Zajmują niewielką przestrzeń, jednocześnie są bardzo przestronne, pozwalając tym samym na przechowywanie dużej ilości ubrań i przedmiotów w jednym miejscu. Dzięki odpowiedniemu projektowi i dobrze dobranej kolorystyce, stają się niezauważalne, dlatego idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, sklepowych, a także salonach kosmetycznych, fryzjerskich, w restauracjach etc. Wygląd, kolor i styl szafy zależy od Państwa wyobraźni i gustu.

©miQel | Garder Poznań