LOGO
szafa przesuwna

Szafy przesuwne

Wygoda w codziennym użytkowaniu

Wykonujemy meble na wymiar mając na uwadze maksymalizację ich funkcjonalności. Na poprawę walorów użytkowych istotny wpływ ma zastosowanie odpowiednich technik. Szczególnie polecanym przez nas rozwiązaniem są szafy przesuwane. Drzwi tych konstrukcji osadzone są na prowadnicach, dzięki czemu nie zachodzi konieczność uchylania ich przy otwieraniu. Wymaga to użycia niewielkiej siły, a przy tym zajmuje niewielką ilość miejsca.

Alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań

Zamawiane u nas szafy na wymiar z drzwiami przesuwnymi stanowią doskonałą alternatywę dla gotowych, tradycyjnych konstrukcji z drzwiami uchylnymi. Bardzo dobrze sprawdzają się w mniejszych pomieszczeniach, gdyż nie wymagają dodatkowej przestrzeni na uchylenie drzwi. Ponadto wykonane są na specjalne zamówienie, dzięki czemu posiadają odpowiednie wymiary, a przy tym odznaczają się wyglądem, zgodnym z oczekiwaniami Klienta.

Praktyczna dekoracja wnętrza

Realizujemy każde życzenie Klienta, dotyczące stylu zabudowy, kolorystyki oraz wzorów. Wykazujemy się kreatywnością i inicjatywą, dlatego idealnie dopasujemy szafę do charakteru i wystroju każdego pomieszczenia. Zapewniamy odpowiedni czas gwarancji na wszystkie nasze produkty. Dwanaście, trzydzieści sześć, a nawet sześćdziesiąt miesięcy – wybór należy do Ciebie. W razie problemów, zawsze służymy pomocą. Gwarantujemy solidne wykonanie i kompleksową obsługę. Świadczymy usługi głównie na terenie Poznania. Chętnie także podejmujemy się realizacji zamówienia w innych obszarach Wielkopolski.

Galeria realizacji


Więcej realizacji..
©miQel | Garder Poznań