LOGO

Przeczytaj co sądzą o naszych produktach i usługach nasi klienci:

Dodaj opinię


ilość opini: 95 strona: 10 / 10 nawigacja: pierwsza poprzednia następna ostatnia
autor: Paweł z Poznania, data: 2009-11-16 19:40:46ocenaocenaocenaocenaocena
Pan Piotr jest bardzo konkretną osobą. Mówi zwięźle, dosłownie i z sensem. Nam wyperswadował nasz projekt szafy – stwierdził, że będzie to bardzo niepraktyczny mebel i w tym kształcie, co sobie wymyśliliśmy on się tej pracy nie podejmie. Wysłuchał naszych uwag i zaproponował swoje rozwiązanie. Teraz jak już widzimy tą szafę to stwierdziliśmy, że miał rację (poszczególne segmenty powinny znajdować się za poszczególnymi drzwiami a nie za dwojgiem drzwi). Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam ich usługi :-)
autor: Jola, data: 2009-11-13 19:46:37ocenaocenaocenaocenaocena
Szafa spełniła nasze oczekiwania. Zwłaszcza, że była robiona na podstawie rysunku, który sami wykonaliśmy a nie mogliśmy się spotkać z panem Piotrem, żeby go omówić. (Muszę dodać, że zdolności artystycznych nie posiadamy;). Poza tym Pan Piotr doradził w jakim kolorze mogłabybyć szafa. No i wygląda bardzo dobrze a przy tym jest funkcjonlana:)
autor: AMJ, data: 2009-11-12 21:18:12ocenaocenaocenaocenaocena
Mamy porządną szafę w rozsądnej cenie. Pan Piotr potrafi również doradzić. Polecam i pozdrawiam
autor: Radek, data: 2009-11-12 21:13:13ocenaocenaocenaocenaocena
Robili u mnie szafę, trzy drzwi przesuwne szyba w łączeniu z płytą. Wybrałem sobie ramy aluminiowe. We wnętrzu mam półki, drążki, szuflady. Jestem zadowolony podwójnie tzn. zabudowa bardzo fajnie wyszła i zdecydowanie mniej sobie policzyli niż duże firmy na rynku. Jak będę robił drugą szafę i kuchnię na pewno się do nich odezwę.
autor: Basia S., data: 2009-11-11 22:37:03ocenaocenaocenaocenaocena
Pan Piotr robił u mnie kuchnię. Liczył, że zrobi ją w tydzień a zeszły mu dwa. Nie jestem jednak zawiedziona gdyż jest naprawdę super.
©miQel | Garder Poznań